חוגגים אירוע?

בר סרוויס מציעים לכם את כל שירותי הבר במקום אחד, בר אלכוהול, בר קפה, בר קוקטיילים, בר מתוקים ועוד. אתם תהנו מהאירוע ואנחנו נדאג לאורחים. מגוון ענק של סגנונות ברים לכל אירוע עם צוות מקצועי שיעניק המון חום, אהבה ובעיקר אלכוהול.

בר לאירועים

בשנים האחרונות, נושא הפקת החתונה או אירועים משפחתיים שונים, הפכו לטרנד. כל בעל אירוע, מעוניין כי האירוע שלו יהיה המדובר והמושלם ביותר, כזה שתהיה בו שמחה ואנרגיות מטורפת. אז השאלה היא איך בונים אירוע שישמח את כולם? הדבר הראשון שאנשים מחפשים כבר בקבלת הפנים הינו בר, כזה שיהיו בו משקאות מגוונים, קוקטיילים וגימיקים מעניינים. ניתן למצוא בשירותי הבארים, בר פאסיבי ובאר אקטיבי, מה שעושה את ההבדלים. כאשר אנשים שמתכננים אירוע מזמינים באר פאסיבי, זה יהיה לרוב לאירוע סולידי, כגון חתונת בוטיק אינטימית, כנסים או אירועים עסקיים. בר אקטיבי, הוא זה שיפי שמחה בקהל המוזמנים, היות ומלבד העובדה שהברמנים הם מקצועיים ובעלי רוח צעירה מאוד, הם גם מרקידים את המוזמנים ומגישים להם משקאות שהם אוהבים.

בר לאירועים ( בר סרוויס )

מבנה הבאר האקטיבי והדיספליי שמוצע למוזמנים

 

כאשר מבנה הבאר האקטיבי יהיה מפואר ומושך את העין, הוא יעניק אווירה חמה לאורחים. במרכז הבאר, יהיה דיספליי של משקאות ועליו יהיו מונחים מגוון רב של אפשרויות לערב שכולו אלכוהול מיחד במינו, עם מגוון רב של משקאות עשירים. דיספליי יהיה גדוש באלכוהול איכותי כגון : וודקה, וויסקי, טקילה, מרטיני, ליקרים ועוד המון משקאות אלכוהוליים וקוקטיילים מיוחדים שלבטח לא יאכזבו את האורחים. ללא ספק בר אקטיבי הינו מבחינת אטרקציה לאירוע ולאורחים בכלל, היות והצוות עצמו לא רק מומחה בהכנת המשקאות המיוחדים ביותר, כי אם הוא שותף באירוע כאשר הוא מרקיד את המוזמנים ומגיע עד לרחבת הריקודים בכל פעם ומגיש משקאות לאורחים.

 

המאפיינים הרבים שניתן למצוא בשירותי בר אקטיבי:

 

  • עמדת בר עם בירה מהחבית
  • בר עשיר עם כל המשקאות האלכוהוליים האיכותיים
  • בר מפירות חתוכים של העונה ופירות אקזוטיים
  • קוקטיילים עשירים מכל הסוגים
  • בר קפה אספרסו
  • מתוקים ליד בר קפה
  • צורות הגשה מיוחדות של קוקטיילים

 

ועוד המון אטרקציות שונות שרק יפיחו אנרגיות שמחות באירוע.

 

אז מהו למעשה בר אקטיבי וכיצד הוא פועל לאירוע משמח?

 

בר אקטיבי לאירועים, הינו בעצם באר דינמי המורכב מצוות של ברמנים מקצועיים שמטרתם הינה אחת- ליצור חוויית אלכוהול אקטיבית ודינאמית באירוע, תוך הגשת משקאות אלכוהוליים תוססים לאורחים. עיקר הפעילות האלכוהולית, מתבצעת על רחבת הריקודים, כשאר המשקאות האלכוהוליים, מוגשים בצורות שונות ומקוריות כגון: משקה במבחנות, במזרקים, בתוך פירות אקזוטיים עם קשים מקושטים ועוד. ללא ספק כל האלמנטים הללו, יוצרים אירוע שמח ובלתי נשכח.

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button