חוגגים אירוע?

בר סרוויס מציעים לכם את כל שירותי הבר במקום אחד, בר אלכוהול, בר קפה, בר קוקטיילים, בר מתוקים ועוד. אתם תהנו מהאירוע ואנחנו נדאג לאורחים. מגוון ענק של סגנונות ברים לכל אירוע עם צוות מקצועי שיעניק המון חום, אהבה ובעיקר אלכוהול.

בר קוקטיילים ישקשק את האירוע המיוחד שלכם

 

תרבות הקוקטיילים, כבשה לא רק את הברים הרבים והפאבים בישראל, כי אם גם את תחום האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד. שירותי בר קוקטייל לאירועים הפרטיים, ייקחו את חוויית השתייה קדימה וישפרו באופן מיוחד את החוויה והשמחה באירוע. כשאר בעלי השמחה או האירוע, מחליטים להזמין חברה חיצונית של שירותי בר קוקטיילים,  הגשת האלכוהול אף תתבצע באמצעות ברמנים מקצועיים שיגישו לאורחים את הקוקטיילים המיוחדים ממגוון של סוגים.. בעמדות של ברים מקצועיים לאלכוהול באירועים, תמצאו גימיקים וצורות הגשה שונות שרק יתפסו לכם את העין והטעם..משגע!

בר קוקטיילים ( service bar )

ניתן למצוא גם שיפודי פירות שמתאימים מאוד יחד עם הקוקטייל. הקישוטים וצורת ההגשה של הקוקטיילים, הופכים את חוויית השתייה לתוססת ומרעננת יותר. מדובר על חוויה וססגוניות גם יחד שרק מגביר עוד את מצב הרוח הטוב.

מעוניינים בבר קוקטיילים באירוע בטבע?

במידה והחלטתם להזמין בר קוקטיילים לאירוע בשטח פתוח, וודאו כי קיימות תשתיות של חשמל וניקוז וכן בחרו בחברה שהיא בעלת ניסיון בתחום. אירועים כמו חתונות שנערכות במקום פתוח, הן רומנטיות יותר ולכן, כדאי כי בר קוקטיילים יהיה מעוצב באופן רומנטי, כך שיהיה כל פרט מודגש וכזה שימשוך את המוזמנים. רק ברמנים מנוסים שעברו הכשרה יכולים לספק שירות של קוקטיילים מכל הסוגים, כאשר האטרקציה האמיתית היא הכנת הקוקטייל והשקשוק שלו מול עיני המוזמנים שהזמינו קוקטיילים מכל מיני סוגים.

עמדת בר קוקטיילים

יש לבחור בחברה מוכרת של שירותי בר קוקטייל, כאשר אנשי הצוות בו הם ברמנים שעברו הכשרה מקצועית והם בעלי ניסיון רב ויחס אנושי חם ואדיב. חברת בר סרוויס , הינה אחת החברות המובילות בתחום ברים לאירועים השונים.תוכלו למצוא  בשירותי הבר שלנו קוקטיילים מיוחדים, מרגריטות בטעמים שונים, קוקטיילים אקזוטיים, אוזו, קמפרי, טקילה ועוד הפתעות המראה של עמדת הבר שלנו הינה בעלת מראה דקורטיבי ואסטטי בסגנון צעיר. את התפריט של הקוקטיילים, אנו מכינים ספציפית לכל אירוע כאשר אנו מייעצים לכל לקוח את הטוב ביותר , על פי אופי האירוע. בבר ניתן למצוא כל מיני נשנושים למיניהם שיתאימו יחד עם הקוקטיילים השונים.

שירותי הבר שלנו, עובדים עם השף המוכר וולפגאנג קרוזו, כאשר הנשנושים הם למעשה מעשה ידיו של השף הכוללים: טורטיות, פלטות ירקות, סנדוויצ'ונים טעימים ועוד. נוכל לארגן עבורכם את האירוע מתחילתו ועד סופו, תוך התחשבות מלאה בצרכיכם ובציפיות שלכם מהמשקאות והקוקטיילים שיוגשו באירוע שלכם, אם מדובר באירוע משפחתי, פרטי, אירוע עסקי ועוד.

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button