חוגגים אירוע?

בר סרוויס מציעים לכם את כל שירותי הבר במקום אחד, בר אלכוהול, בר קפה, בר קוקטיילים, בר מתוקים ועוד. אתם תהנו מהאירוע ואנחנו נדאג לאורחים. מגוון ענק של סגנונות ברים לכל אירוע עם צוות מקצועי שיעניק המון חום, אהבה ובעיקר אלכוהול.

 בר קפה\אספרסו בכל אירוע שמכבד את עצמו

האהבה שלנו לקפה רק התפתחה עם השנים וכאשר הקפה בארץ היה רק קפה שחור, עם השנים הפכנו למבינים בקפה על כל סוגיו. היום כשאנו נמצאים בבתי קפה, אנו יודעים איזה קפה ואיזה פירמה לבקש. כאשר אנו מארגנים אירוע, חשוב לנו כי תהיה עמדת בר קפה אספרסו על מנת שנוכל לשרת ולפנק את האורחים שלנו. במידה ואתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם למושלם חשבו גם על עמדת בר קפה אספרסו ושאר סוגי הקפה שייצרו בר עשיר.

ישראלים נהנים מקפה טוב ואיכותי, במשך כל שעות היום ואוהבים את ריח הקפה שנטחן מול עינינו ומתענגים על השתייה שלו. כל אחד מאתנו, אוהב סוג של קפה מסוים ולכולנו בבית יש מכונת קפה אספרסו שאונו מתפארים בה, נהנים לשתות ממנה קפה טוב ומהביל ומציעים לאורחים שלנו מן הקפה שהמכונה שלנו מייצרת. כאשר אנו מוזמנים לאירוע, נתענג על עמדת בר קפה ואם נערוך אירוע, נשכור שירות זה של עמדת קפה עשירה שתשרת היטב את קהל המוזמנים, אם באירועי בר מצווה, חתונות ואפילו אירועים קטנים כגון ימי הולדת. 

 

 עמדות של בר קפה אספרסו- בכל אולם ובכל אירוע

עמדות של בר קפה, ניתן להציב בכל אירוע ובכל אולם, אך התפריט של הבר קפה, חייב להיות ממוקד ואיכותי, ללא מוצרי קפה זולים, כי אם איכותיים ותפריט עשיר של כל סוגי הקפה, בר מתוקים שיתאים לכל סוגי הקהל והסגנונות.  אירועים שיש בהם עמדה של בר קפה איכותי, מתאימים לאירועים הנערכים בשעות הבוקר או הערב. באירועי בוקר- כמובן שעמדת בר קפה תהיה המוקד כי מי אינו אוהב קפה על הבוקר?

חברת בר סרוויס, כבר מתמחה שנים בשירותי בר ובר קפה ברמה גבוהה . התפריט שהחברה מציעה כולל: אספרסו קצר, כפול, מקיאטו, לאטה, קפוצ'ינו, נס קפה על בסיס של חלב טבעי, חלב סויה, חלב שקדים, קפה שחור, תיבת תה עם מגוון רב של טעמים וכן מאפים שיתאימו לקפה או לתה.  האורחים שלכם יעריכו את העמדה שאתם מציעים להם, אם לפני נסיעה בלילה מאירוע כגון חתונה, מה שעשוי להעיר אותם ולאפשר להם להגיע בבטחה לביתם. ניתן לשלב את האירוע לתפריט פרווה או חלבי לבקשת הלקוח.

בר קפה- מתאים לחורף ולקיץ

יש לציין כי עמדה שיש בה את כל סוגי הקפה והתה, מתאימה לימי החורף הקרים ולימי הקיץ, כאשר צרכני הקפה הישראלים שותים כמה כוסות קפה ביום, בגלל הקצב ושגרת החיים המהיר בישראל.

 

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Call Now Button