בישראל נערכים נשפים שונים של חברות, ארגונים או נשפי מסיבות סיום בתיכון. כאשר מבוגרים עורכים נשף מרשים, יש לתת דגש על המזון ועל שירותי בר לנשף, כאשר המשקאות האלכוהוליים שיוגשו יהיו באיכות גבוהה. המיקום חשוב כמובן וכאשר מדובר על נשף, הוא חייב להיות במיקום מיוחד ויוקרתי, כזה שתהיה בו תפאורה מתאימה על פי הקונספט וכדומה. יש כאלה ששוכרים חברת הפקות ובצדק, היות ועריכת נשף זה לא עניין של מה בכך.

החברה תדאג לארגון נכון וספקים איכותיים בכדי שהנשף יהיה מוצלח.. כאשר תחליטו על סוג הבר שבו אתם מעוניינים, אם בר אקטיבי או בר פאסיבי, יש להגיע לנשף בסגנון שאתם מעוניינים לערוך ואז לבדוק את התנהלות האירוע ואת עבודת הברמנים, סוגי המשקאות והקוקטיילים, רמת השירות וההגשה, כך שתוכלו להחליט מי מהחברות שמציעות שירותי בר תתאים לכם מכל הבחינות.

 

אווירה ושירות מלכותי של משקאות אלכוהוליים בנשף שתערכו

כמובן שקיים צורך באווירה מלכותית, בכדי ליצור את הרושם הנכון של נשף יוקרתי ולכן, האווירה והמשקאות  שיהיו חייבים להתבצע ביד רחבה. זו הסיבה שיש לדעת לבצע את הבחירה הנכונה של שירותי בר לנשף. בררו בין חברות שונות שיש להן שם ומוניטין והמלצות של חברים או מכרים, אשר כבר ביצעו הזמנת שירותי בר למסיבות נוצצות שהן ערכו כגון נשפים למיניהם. יש להעצים את חוויית האירוח, לא רק באמצעות המאכלים והתאורה, התפאורה והמיקום, כי אם הדבר המרכזי ביותר בנשפים מעין אלה הינו המשקאות שיוגשו ושירותי הבר שחייבים להיות ברמה גבוהה ומקצועית.

 

ברמנים עם מגשי משקאות אלכוהוליים באירועים נוצצים

כולנו מכירים את הנשפים הנוצצים אם מהסרטים שראינו ואם באופן אישי, כאשר הוזמנו לנשף מסוג זה. ללא ספק, מדובר על אירוע נוצץ, אשר מחייב הקפדה על כל הפרטים. לרוב כאשר מדובר על נשף קלאסי ויוקרתי, הברמנים האמונים על שירותי בר לנשף, יגישו את המשקאות למוזמנים כאשר הם נמצאים על מגש ונראים נפלא בעיצוב והגשה מיוחדים. כדאי כי חברת הבר שמעניקה שירותים למסיבות ואירועים, תבין את האופי של האירוע והקונספט המיוחד, כך שבעל החברה, יוכל להציע לכם גימיקים מיוחדים הקשורים לתחום שירותי הבר.

כדאי כי תשמעו להצעות של בעל החברה שכבר שירת באירועים רבים שהיו מוצלחים במיוחד בגלל שירותי הבר שסיפק, אם בסגנון האקטיבי או בסגנון בר פאסיבי. כדאי שהגימיקים יהיו מודגשים יותר על שירותי הבר, היות והאלכוהול שהמוזמנים צורכים במסיבות אלה, הוא זה שיעניק לכם את האווירה השמחה והמוצלחת.

Pin It on Pinterest

Call Now Button