בר סרוויס – כל שרותי הבר במקום אחד https://barservice.co.il בר סרוויס - בר אקטיבי לאירועים שמשדרג כל אירוע! שירותי בר אקטיבי לבר מצווה, חינה, שבת חתן, חתונה או כל אירוע אחר. אנו נזרים לכם אלכוהול ופינוקים לאורך כל האירוע. Sat, 16 Nov 2019 18:10:55 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.7 https://barservice.co.il/wp-content/uploads/2019/11/בר-אקטיבי-בר-סרויס-150x150.pngבר סרוויס – כל שרותי הבר במקום אחדhttps://barservice.co.il 32 32 שירותי בר לנשףhttps://barservice.co.il/2018/12/23/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%91%d7%a8-%d7%9c%d7%a0%d7%a9%d7%a3/ Sun, 23 Dec 2018 14:03:06 +0000 https://barservice.co.il/?p=3564  בישראל נערכים נשפים שונים של חברות, ארגונים או נשפי מסיבות סיום בתיכון. כאשר מבוגרים עורכים נשף מרשים, יש לתת דגש על המזון ועל שירותי בר לנשף, כאשר המשקאות האלכוהוליים שיוגשו יהיו באיכות גבוהה. המיקום חשוב כמובן וכאשר מדובר על נשף, הוא חייב להיות במיקום מיוחד ויוקרתי, כזה שתהיה בו תפאורה מתאימה על פי הקונספט […]

The post שירותי בר לנשף appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
 

בישראל נערכים נשפים שונים של חברות, ארגונים או נשפי מסיבות סיום בתיכון. כאשר מבוגרים עורכים נשף מרשים, יש לתת דגש על המזון ועל שירותי בר לנשף, כאשר המשקאות האלכוהוליים שיוגשו יהיו באיכות גבוהה. המיקום חשוב כמובן וכאשר מדובר על נשף, הוא חייב להיות במיקום מיוחד ויוקרתי, כזה שתהיה בו תפאורה מתאימה על פי הקונספט וכדומה. יש כאלה ששוכרים חברת הפקות ובצדק, היות ועריכת נשף זה לא עניין של מה בכך.

החברה תדאג לארגון נכון וספקים איכותיים בכדי שהנשף יהיה מוצלח.. כאשר תחליטו על סוג הבר שבו אתם מעוניינים, אם בר אקטיבי או בר פאסיבי, יש להגיע לנשף בסגנון שאתם מעוניינים לערוך ואז לבדוק את התנהלות האירוע ואת עבודת הברמנים, סוגי המשקאות והקוקטיילים, רמת השירות וההגשה, כך שתוכלו להחליט מי מהחברות שמציעות שירותי בר תתאים לכם מכל הבחינות.

 

אווירה ושירות מלכותי של משקאות אלכוהוליים בנשף שתערכו

כמובן שקיים צורך באווירה מלכותית, בכדי ליצור את הרושם הנכון של נשף יוקרתי ולכן, האווירה והמשקאות  שיהיו חייבים להתבצע ביד רחבה. זו הסיבה שיש לדעת לבצע את הבחירה הנכונה של שירותי בר לנשף. בררו בין חברות שונות שיש להן שם ומוניטין והמלצות של חברים או מכרים, אשר כבר ביצעו הזמנת שירותי בר למסיבות נוצצות שהן ערכו כגון נשפים למיניהם. יש להעצים את חוויית האירוח, לא רק באמצעות המאכלים והתאורה, התפאורה והמיקום, כי אם הדבר המרכזי ביותר בנשפים מעין אלה הינו המשקאות שיוגשו ושירותי הבר שחייבים להיות ברמה גבוהה ומקצועית.

 

ברמנים עם מגשי משקאות אלכוהוליים באירועים נוצצים

כולנו מכירים את הנשפים הנוצצים אם מהסרטים שראינו ואם באופן אישי, כאשר הוזמנו לנשף מסוג זה. ללא ספק, מדובר על אירוע נוצץ, אשר מחייב הקפדה על כל הפרטים. לרוב כאשר מדובר על נשף קלאסי ויוקרתי, הברמנים האמונים על שירותי בר לנשף, יגישו את המשקאות למוזמנים כאשר הם נמצאים על מגש ונראים נפלא בעיצוב והגשה מיוחדים. כדאי כי חברת הבר שמעניקה שירותים למסיבות ואירועים, תבין את האופי של האירוע והקונספט המיוחד, כך שבעל החברה, יוכל להציע לכם גימיקים מיוחדים הקשורים לתחום שירותי הבר.

כדאי כי תשמעו להצעות של בעל החברה שכבר שירת באירועים רבים שהיו מוצלחים במיוחד בגלל שירותי הבר שסיפק, אם בסגנון האקטיבי או בסגנון בר פאסיבי. כדאי שהגימיקים יהיו מודגשים יותר על שירותי הבר, היות והאלכוהול שהמוזמנים צורכים במסיבות אלה, הוא זה שיעניק לכם את האווירה השמחה והמוצלחת.

The post שירותי בר לנשף appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
שירותי בר לאירוע בווילהhttps://barservice.co.il/2018/12/23/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%91%d7%a8-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2-%d7%91%d7%95%d7%95%d7%99%d7%9c%d7%94/ Sun, 23 Dec 2018 13:59:22 +0000 https://barservice.co.il/?p=3560The post שירותי בר לאירוע בווילה appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>

היום אנו כבר עדים לעובדה כי לא מעט זוגות מואסים בחתונות גדולות בגן או באולם אירועים ובוחרים להתחתן על פי טרנד חדש של חתונות אינטימיות. מצד אחד מדובר על אירועים בסדר גודל קטן, אך הרבה יותר יוקרתיים מצד שני. כל הנושא של האירועים, מתפתח עם השנים והאירועים השונים, מתחילים להיות הרבה יותר איכותיים ממה שנהגנו לראות בעבר. כאשר עורכים אירוע מסוג זה בווילה פרטית, יש לשים דגש רב יותר לעיצוב, לקייטרינג ומומלץ להזמין שירותי בר לאירוע בוילה. אירוע כזה, הנערך בוילה, מקנה תחושה של יוקרה ועושר.

האווירה המשפחתית, הבריכה הצמודה והנוף המדהים בוילה פרטית, הינו הטרנד החם ביותר היום. כאשר מדובר על אירוע הנערך בוילה, מדובר על אירוע בסדר גודל קטן ולכן, שירותי בר לאירועים מסוג זה חייבים להיות בהתאם.

קריטריונים להצלחת אירוע אינטימי בוילה באמצעות שירותי בר

כדאי כי תבדקו כמה ספרים, המציעים שירותי בר לאירוע בוילה. יש לדעת, כי אין צורך בכמה מוקדים היות וקיימת אפשרות של הקמת שירותי בר מרכזי שיוכל להעניק בר אלכוהול לכולם. יש לשים לב בכל זאת, גם לכמות הברמנים והברמניות שיהיו בעמדה המרכזית, כך שיהיה מענה לאנשים שלא יצטרכו להשתרך בתור ארוך, בכדי לקבל את הקוקטייל או המשקה האלכוהולי האהוב עליהם. בררו לגבי הפינוקים שמעניקים שירותי הבר לאירועים אינטימיים בווילות כמו למשל שוקולדים קטנים, חטיפי אלכוהול מדליקים ועוד.

מומלץ לבחור בבר אקטיבי, אם מדובר על אירוע שיהיו בו הרבה צעירים, היות ושירות זה, הופך לגימיק בכל אירוע. הברמנים והברמניות, מגיעים לרחבת הריקודים ומפנקים עם משקאות אלכוהוליים וקוקטיילים ייחודיים את המוזמנים באירוע. בהזמנת בר אקטיבי לאירוע בוילה, לאחר האירוע תקבלו טלפונים מהמוזמנים שלכם שיחמיאו על אירוע מוצלח, אינטימי ומיוחד.

בדקו אילו משקאות אלכוהוליים והשירותים הנוספים שמציעים שירותי הבר

הדבר החשוב ביותר  שאתם אמורים לדעת הוא, אם שירותי הבר שבחרתם שיהיו באירוע האינטימי שלכם בוילה, מציעים את כל מה שהחוגגים הישראלים אוהבים. למשל: יינות, בירות, וודקה , וויסקי, קוקטיילים ייחודיים, משקאות אנרגיה ואם הם מציעים לכם גם בר קפה איכותי עם מתוקים לקינו מושלם של כל אירוע אינטימי מסוג זה. יש לוודא כי לגבי המשקאות האלכוהוליים, יהיו קיימים לפחות שתי אופציות מוכרות מכל קטגוריה. לסיכום- קיים הבדל משמעותי בין שירותי בר לאירועים קטנים לבין שירותי בר לאירועים גדולים ולכן, יש לדאוג כי שירותי הבר, יינתנו לכם בהתאם לגודל האירוע.

The post שירותי בר לאירוע בווילה appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
בר אקטיבי ליום הולדתhttps://barservice.co.il/2018/12/23/%d7%91%d7%a8-%d7%90%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%91%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%9c%d7%93%d7%aa/ Sun, 23 Dec 2018 13:58:30 +0000 https://barservice.co.il/?p=3558  יום הולדת, קיים פעם בשנה ואנו מעוניינים לחוש כי זה היום המיוחד שלנו. אם החלטתם על חגיגת יום הולדת באופן מיוחד בשל גיל עגול, תאריך מיוחד שקורה אחת לכמה שנים ואתם מעוניינים לערוך אירוע אקסקלוסיבי ומדהים, זה הזמן להזמין בר אקטיבי ליום הולדת. תוכלו להשאיר חותם אם עבורכם ואם למי שיגיע לחגוג עמכם את […]

The post בר אקטיבי ליום הולדת appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
 

יום הולדת, קיים פעם בשנה ואנו מעוניינים לחוש כי זה היום המיוחד שלנו. אם החלטתם על חגיגת יום הולדת באופן מיוחד בשל גיל עגול, תאריך מיוחד שקורה אחת לכמה שנים ואתם מעוניינים לערוך אירוע אקסקלוסיבי ומדהים, זה הזמן להזמין בר אקטיבי ליום הולדת. תוכלו להשאיר חותם אם עבורכם ואם למי שיגיע לחגוג עמכם את השמחה שאתם יכולים בהחלט להרשות לעצמכם פעם בשנה. למעשה, בר אקטיבי הוא השלוחה של הבר המרכזי הנייח. זהו בר אלכוהול עשיר עם מגוון משקאות אלכוהוליים ותוכלו אף לשדרג אותו עוד יותר, עם בר קפה ומתוקים בסוף האירוע.

אירוע יום הולדת חווייתי ותוסס- בר אקטיבי

על מנת שתהיה לכם יום הולדת שמחה, כדאי לתכנן אותה בקפידה ולתכנן ראש לגבי הספקים שיהיו באירוע, אם מבחינת סוג המזון אשר יוגש במסיבת יום ההולדת שלכם ולגימיק שייצור שמחה. למי שמעוניין ביום הולדת מיוחדת ותוססת, כדאי לדאוג למוסיקה טובה ובמיוחד, לבר אקטיבי ליום ההולדת שירשים את המוזמנים שלכם. בר מסוג זה, מציע לכם מגוון של משקאות אלכוהוליים בשלל אופני הגשה מפתיעים ומיוחדים עד לרחבת הריקודים. בעבר, היה נהוג לחפש את הבר הנייח שהיה ממוקם באיזו שהיא פינה , אך היום שירותי בר אקטיבי מגיע עד לאורחים באמצעות ברמנים מיומנים שיפנקו את המוזמנים.

 

ההצלחה של מסיבת יום ההולדת שלכם תלויה בבחירה נכונה של בר אקטיבי

על מנת להצליח בבחירה של בר אקטיבי ליום הולדת, מומלץ להגיע לאירוע שבו החברה המומלצת לאירועי בר אקטיבי תשרת את הלקוחות, כך שאז תיראו ברגע אמת, כיצד פועל הבר. שירותי בר אקטיבי, יתרמו לחימום האווירה והלהבת המוזמנים שלכם להגיע לרחבת הריקודים. אירוע כזה, נראה מכובד והמוזמנים ליום ההולדת שלכם, יחושו כי אכן השקעתם את המקסימום לאירוע מוצלח. ישנן חברות של שירותי בר אקטיבי, אשר מציעות נשנושים יחד עם מגוון המשקאות האלכוהוליים שהן מציעות. כדאי לבדוק כל הצעה לגופה ולהשוות אותה בין כמה חברות מומלצות המעניקות שירותי בר אקטיבי לאירועים פרטיים.

כאשר אתם נפגשים עם המנהל של חברת בר אקטיבי, בקשו לראות את תפריט המשקאות ולברר מה מציעה כל חברה.. יש להקפיד כי לחברה יהיה צוות של ברמנים ייצוגיים, אשר יעברו בין החוגגים שלכם, כאשר בידיהם מגשים של צ'ייסרים צבעוניים ונשנושי אלכוהול ייחודיים, מה שיעניק את החוויה הרצויה לכם פעם בשנה.

The post בר אקטיבי ליום הולדת appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
בר אקטיבי לאירועי בריכהhttps://barservice.co.il/2018/12/23/%d7%91%d7%a8-%d7%90%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%91%d7%99-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%94/ Sun, 23 Dec 2018 13:56:21 +0000 https://barservice.co.il/?p=3555  אם אתם מתכננים אירוע פרטי ומיוחד והוא ייערך בקיץ, אין כמו חגיגת אירוע בבריכה פרטית שיתאים מאוד לעונה זו. אם החלטתם על אירוע כייפי, תוסס שיהיה משודרג, הזמינו בר אקטיבי לאירועי בריכה. תוכלו לערוך אירוע מדליק באווירה של חופש וכייף. יש לדאוג לאוכל המתאים, מוסיקה מיוחדת ואלמנטים ייחודיים וכייפיים שידליקו את המוזמנים שלכם באירוע […]

The post בר אקטיבי לאירועי בריכה appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
 

אם אתם מתכננים אירוע פרטי ומיוחד והוא ייערך בקיץ, אין כמו חגיגת אירוע בבריכה פרטית שיתאים מאוד לעונה זו. אם החלטתם על אירוע כייפי, תוסס שיהיה משודרג, הזמינו בר אקטיבי לאירועי בריכה. תוכלו לערוך אירוע מדליק באווירה של חופש וכייף. יש לדאוג לאוכל המתאים, מוסיקה מיוחדת ואלמנטים ייחודיים וכייפיים שידליקו את המוזמנים שלכם באירוע מיוחד זה. המיתוג והעיצוב של אירוע בריכה הוא עולם שם ויש למצוא את החברה שתוכל לסייע לכם בהפקה מיוחדת ויוצאת דופן זו. אירועי בריכה לאירועים פרטיים ועסקיים הפכו לנפוצים בשנים האחרונות, במיוחד בארץ שטופת שמש כמו ישראל.

בר בבריכה

כאשר כולם משתובבים בבריכה, המוסיקה מתחילה להגביר את הקצב, אנשים יחפשו את הקוקטיילים האקזוטיים ומשקאות אלכוהוליים שיתאימו לאווירה מיוחדת וחופשייה זו באירוע בריכה. דאגו לחברה המתמחה בשירותי בר אקטיבי לאירועי בריכה, כך שהאירוע יהי מוצלח. חברה מוכר ובעלת מוניטין ש בר אקטיבי, תציע לכם צוות מיומן של ברמנים וברמניות שיגיעו בתלבושות מתאימות ויקפיצו את הקהל , כאשר הם יגיעו עד לרחבת הריקודים ואף יפנקו את המתרחצים בבריכה עם משקאות אלכוהוליים שמתאימים לעונת הקיץ.

 

הקוקטיילים הכי חדשניים למסיבת בריכה

מה שמיוחד בהזמנת שירותי בר אקטיבי לאירועי בריכה, הינו הידע העשיר והמשקאות האיכותיים שיוגשו באירוע מיוחד זה. יש לבקש את תפריט הפרימיום של החברה, כך שיהיה לכם מושג באיזה סוג של משקאות מדובר. בררו לפני שתסגרו עם החברה שמעניקה שירות בר אקטיבי, אם היא מספקת אוכל או נשנושים שיתאימו לשתייה של משקאות אלכוהוליים. ישנן ברות המציעות דילים אטרקטיביים במיוחד, שקשה לסרב להם.

כדאי כי תגיעו לאירוע שבו החברה משרתת לקוחות, כך שתצפו באופן ההתנהלות של האירוע, תזמינו משקאות וקוקטיילים מיוחדים,  מהשירות מהחטיפים האלכוהוליים ועוד.  אווירה של מסיבת בריכה היא קלילה ונעימה, כאשר הבריכה מוקפת במדשאות מוריקות. אפשר לשכור ריהוט מיוחד, תפאורה לקונספט הרצוי לכם, מה שיעלה את  הרף של מסיבה זו, בעשרות מונים.

 

סיבה למסיבה באירוע בריכה לימי הקיץ החמים

אם תכננתם אירוע בימי הקיץ החמים, אין כמו מסיבת בריכה. אנשים אוהבים אירועים פתוחים בסגנון של תפאורה טבעית של מים, דשא ועצים מרהיבים.תוכלו גם אתם להפוך את החלום של האירוע שלכם למציאות של ממש. אירוע כזה, דורש איזה שהוא גימיק מיוחד כמו בר אקטיבי שיתאים לכם כמו כפפה ליד באירוע מסיבת בריכה שיהיה מיוחד.

 

The post בר אקטיבי לאירועי בריכה appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
בר אקטיבי לאירוע ביםhttps://barservice.co.il/2018/12/23/%d7%91%d7%a8-%d7%90%d7%a7%d7%98%d7%99%d7%91%d7%99-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2-%d7%91%d7%99%d7%9d/ Sun, 23 Dec 2018 13:51:11 +0000 https://barservice.co.il/?p=3550The post בר אקטיבי לאירוע בים appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>

גימיק מושלם לאירוע בים

אם החלטתם שאת האירוע שאתם מתכוונים לערוך יהיה בלתי נשכח, אם זו למשל חתונה, תוכלו לערוך אותה במקום הכי רומנטי מול השקיעה בחוף הים. טרנד זה, הפך לפופולארי בקרב זוגות רבים ויש להקפיד על אירוע מסוג זה שהתנאים שלו שונים מתנאי הנוחות באולמות אירועים או גני אירועים. האווירה הינה משוחררת יותר כאשר האורחים ייהנו מריח הים, רעש הגלים והנוף המדהים. אבל כיצד ניתן יהיה להעלות את הרף של האירוע למקום גבוה יותר? התשובה היא- בר אקטיבי לאירוע בים.

הבר, הינו מרכז העניינים לאחר הגשת האוכל המיוחד באירועים בטבע, כגון אירועים בחוף הם. כולם מתרכזים על מנת לחוג ולשמוח באירוע של בן משפחה, בת משפחה או חבר\ה טוב. על מנת להצליח באירוע, יש לבחור חברה מקצועית, אשר תספק לכם את שירותי הבר הייחודיים כגון בר אקטיבי שהוא שירות מיוחד, אשר מספק את המשקאות האלכוהוליים עד למקום שבו נמצאים האורחים, אם ברחת הריקודים, בזולה, או בשולחנות.

מענה איכותי לקונספט המיוחד שלכם  באירוע על הים

מה שמיוחד באירועים בים  הוא התחלת האירוע בסגנון רגוע קליל והמשך האירוע באווירה שהיא תוססת ובלתי צפויה, כאשר  בר אקטיבי לאירוע בים, נכנס לפעולה. כאשר המוסיקה עולה בקצב והמוזמנים יחפשו את המשקה האלכוהולי האהוב עליהם, הם ימצאו אותו מיד היכן שהם נמצאים, כאשר שירות זה הנו מפנק ומגיע בתוספת של חטיפים אלכוהוליים שכולם אוהבים. למעשה, הזמנת בר לאירוע, אינה חייבת להיות מוגבלת רק לשירות הבר המוכר והבנאלי שכולם מכירים, ניתן בהחלט להעצים ולהעשיר את חוויית השתייה באמצעות בר אקטיבי של מקצוענים, כאשר הצוות הינו מורכב מבר מנים צעירים ומיומנים שגם יודעים להכין את כל סוגי המשקאות האלכוהוליים והקוקטיילים המיוחדים והאקזוטיים.

היום אין תורך להיות מקובע, יש לחשוב מחוץ לקופסא ולהתמקד ביצירתיות ולהקנות לקונספט שלכם חוויה מקורית ומוצלחת עבור האורחים שייהנו מכל רגע ומשירות מיוחד ומקצועי שרק ישמח אותם.

The post בר אקטיבי לאירוע בים appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירועhttps://barservice.co.il/2018/09/16/3403/ Sun, 16 Sep 2018 18:32:02 +0000 https://barservice.co.il/?p=3403The post שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>

שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע

בזמנו, כאשר הייתם מוזמנים לאירוע, אם הייתם מעוניינים במשקה אלכוהולי, הייתם ניגשים אל הבר ולהזמין את המשקה. היום הבר עצמו הוא זה שיוזם. הוא יוצר אווירה וכל אירוע זורם ויחד איתו מה שמקנה מצב רוח טוב למוזמנים הינם המשקאות האלכוהוליים, אם המשקאות הקלאסיים, קוקטיילים, בירה או יין. שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע, הינם שירותים יעילים שיעניקו נופך מיוחד ושונה, הבר האקטיבי, מכיל בר מנים וברמניות שמגיעים עד לרחבת הריקודים מגישים משקאות אלכוהוליים, חטיפי אלכוהול כגון סוכריות גומי טבולות באלכוהול, פירות עם אלכוהול ועוד.

הבר האקטיבי, הינו בפירוש בר דינאמי, כזה שמפיח חים בכל אירוע, אם אירועים משפחתיים, מסיבות או  אירועי חברה. יש לחשוב היטב לגבי ההתאמה של הבר האקטיבי לאירוע שלכם, היות ובר זה, מתאים במיוחד לצעירים שאוהבים אקשן.

הישראלים אוהבים לשתות באירועים- בר אקטיבי יהיה מענה יעיל

הישראלים יודעים לשתות ואוהבים משקאות אלכוהוליים איכותיים,כך שאם החלטתם על שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע, כדאי כי תזמינו חברה שהיא וותיקה שנים בשוק, מחזיקה בצוות מנצח של ברמנים איכותיים ומעניקי שירות אדיב. ניתן יהיה להתאים את סוג המשקאות החריפים והקוקטיילים על פי העונה שבה ייערך האירוע ולהעניק גימיקים מיוחדים כגון חטיפי אלכוהול ייחודיים שכל המוזמנים יאהבו ויופתעו מהם לטובה.

הבר האקטיבי, יגרום למוזמנים שלכם לשתף פעולה, לשמוח לרקוד ולקבל אירוח כיד המלך, עם משקאות אלכוהוליים מיוחדים ואיכותיים, אשר יגיעו אליהם עד לרחבת הריקודים. גם אנשים רציניים, יחייכו באירוע שיש בו שירותי בר אקטיבי, עם הצעת משקה מיוחד שירומם את מצב הרוח, גישה מיוחדת למוזמנים והזרמה של אנרגיה חיובית יחד עם המשקאות האלכוהוליים, יגרמו לאירוע מנצח שכולם יזכרו.

לדעת לבחור את שירותי הבר האקטיבי הנכון

כמובן שישראל שהיא ארץ שתמיד יש בה אירועים שמחים , אם משפחתיים, מסיבות למיניהן, ישנן חברות רבות המעניקות שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע. כדאי לקבל המלצות או שאם הייתם באירוע מיוחד ומה שבלט בו היו שירותי הבר האקטיבי, כדאי לקחת טלפון ולשמור אותו ואירוע הקרוב שתערכו. חברת בר סרוויס אשר משרתת שנים אנשים רבים שמארגנים אירועים מכל הסוגים. בפגישת הייעוץ הראשונה עמכם, מנהל שירותי הבר, יוכל כבר להבין איזה סוג משקאות יש להגיש באירוע שלכם, אילו גימיקים יתאימו וכמה מבני בר ניידים יהיה עליו להביא לאירוע וכן, אילו משקאות יעדיף בעל האירוע ועוד.

The post שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
איך לבחור בר לאירועhttps://barservice.co.il/2018/09/16/3400/ Sun, 16 Sep 2018 18:30:51 +0000 https://barservice.co.il/?p=3400The post איך לבחור בר לאירוע appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>

איך לבחור בר לאירוע

כולנו יודעים שאם כבר אנו עורכים אירוע, כדאי למצוא חברה שיש לה ברים ניידים, בר אקטיבי, כזאת שתעניק שירות מעולה, משקאות איכותיים ותגרום לאירוע שתהיה בו אווירה שמחה.. השאלה היא איך לבחור בר לאירוע? נתחיל מכך שיש למצוא חברה שמציעה מגוון רב של ברים בגל הגדלים ובעיצובים שונים, כך שניתן יהיה להתאים את הבר המתאים. יש לוודא,כי החבר מעניקה שירות אישי לכל לקוח ויש לה ניסיון רב בתחום זה. יש לברר אם הצוות מכיל ברמנים וברמניות מקצועיים ומיומנים בהכנת כל סוגי הקוקטיילים, כאלה שיש להם אנרגיות חיוביות וחיוך על הפנים. יש להתאים את כמות צוות העובדים בבר לכמות האורחים, כך שהשירות יהיה יעיל והאורחים באירוע שלכם, לא יספרו כמה זמן הם המתינו בתור בבר למשקה.

 

אירוע משודרג שיגרום למוזמנים להיות שמחים עד הגג…

כל כייף באירוע זה כאמור אווירה שמחה ואנו מכירים את הפתגם "יין ישמח לבב אנוש"… אז פתגם זה הוא נכון, היות ואנשים אוהבים לשתות משקאות אלכוהוליים, להשתחרר, להרגיש חופשיים יותר וזה יכול להיות רק בעזרת משקאות אלכוהוליים איכותיים שיתאימו לטעמם של המוזמנים. למשל מי שאוהב קוקטיילים, מי שאוהב ודקה עם משקה אנרגיה, מי שאוהב וויסקי נקי ועוד. כדאי כי חברת שירותי בר, תדאג גם למשקאות עדינים לנשים כגון: שמפניה, למברוסקו, מרטיני וקוקטיילים עדינים שהן אוהבות, כך שגם הן תוכלנה לשתות וליהנות מהאירוע.

 

יותר אטרקציות בשירותי בר- יותר אווירה מיוחדת באירוע

ככל שתהיינה יותר אטרקציות באירוע, כך האווירה תהיה טובה יותר. כדאי לשכור את שירותיה של חברת ברים, כך שהברמנים יסתובבו בין האורחים עם מגשי משקאות אלכוהוליים וחטיפים אלכוהוליים מגוונים. יש להתאים את הבר שיתאים במיוחד לאירוע שלכם. יש לזכור תמיד כי אחד מהקריטריונים החשובים בהצלחת אירוע, הינו שירותי בר. הם אלה אשר "יתדלקו" את אורחים שיתרמו לאווירה נהדרת, משוחררת ושמחה.

 

שירותי בר עשיר עם שירות נדיר

גם אם אתם מתכננים אירוע גדול או קטן, הבר הינו חלק עיקרי באירוע שלכם ולכן בחברת בר סרוויס ישנו צוות מומחה וציוד משוכלל של ברים מעוצבים בכל הגדלים, צוות מומחה ואלכוהול איכותי, קוקטיילים חדשניים, חטיפי אלכוהול, בר קפה, שייקים ועוד. תוכלו להתייעץ עמנו לפני האירוע ונוכל להזמין אתכם לאחד מהאירועים שאנו מספקים בהם שירות ולהבין כיצד אנו מתנהלים באירוע, כיצד המוזמנים מגיבים והאווירה  השמחה באירוע שאנו במידה רבה אחראים לה.

The post איך לבחור בר לאירוע appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
אירוע של שירותי בר אקטיבי בר קוקטייליםhttps://barservice.co.il/2018/09/16/3396/ Sun, 16 Sep 2018 18:28:21 +0000 https://barservice.co.il/?p=3396The post אירוע של שירותי בר אקטיבי בר קוקטיילים appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>

אירוע של שירותי בר אקטיבי בר קוקטיילים

זו עובדה ידועה שאלכוהול גורם למצב רוח מרומם בכל סוגי האירוע ולכן חשוב כי יהיה במקום, אירוע של שירותי בר אקטיבי בר קוקטיילים. המפעילים של הבר האקטיבי יגרמו כי תהיה באירוע את האטרקציה היפה ביותר. במשך האירוע, הברמנים יוצאים בריקודים לרחבת הריקודים, כאשר הם מקפיצים טקילה ומשקאות נוספים ועברים בין המוזמנים, על מנת שימשיכו לרקוד ולעשות שמח באירוע.

יש לשים לב, כי הבר האקטיבי יהיה בעל ניסיון רב שנים, שיהיו בו משקאות אלכוהוליים איכותיים ואטרקציות נוספות כגון חטיפים אלכוהוליים כגון סוכריות גומי ספוגות באלכוהול שיפודי פירות עם אלכוהול ועוד. בר אקטיבי, הינו בר אנרגטי שמתאים במיוחד לצעירים. אחד מהכלים שיוכל להרים את האירוע שלכם לגבהים, הוא ללא ספק בר אקטיבי.

קוקטיילים מיוחדים בקוקוסים פתוחים, מבחנות ועוד אטרקציות

ברים שהם גם ברים אקטיביים אשר מציעים קוקטיילים מסוגים שונים, יציעו גם קוקטיילים מיוחדים ואקזוטיים בתוך קוקוסים פתוחים, מבחנות, קוקטייל של ליקרים, שייק מוקרם, שנאפסים, ארטיקים עם אלכוהול ועוד. הבארים מעוצבים באופן מיוחד ואת הבר, ממקמת החברה החיצונית שמעניקה שירותי בר אקטיבי וקוקטיילים, בצמוד לרחבת הריקודים, כך שהבר יהיה במרכז והמוזמנים לא יעזבו את רחבת הריקודים ולא יצטרכו להגיע לבר, כאשר המשקאות האלכוהוליים האהובים עליהם , מגיעים עד אליהם לרחבת הריקודים.

 

יש כמה דברים שכדאי לברר עם החברה שתזמינו לשירותי בר אקטיבי וקוקטיילים כמו למשל:

  • כמה מלצרים תביא החברה
  • איזה לבוש לובשים המלצרים
  • אילו סוגי משקאות מביאה עמה החברה היות והמחיר יהיה תלוי באיכות המשקאות אם תוצרת הארץ או אם תוצרת חו"ל.
  • האם החברה משלבת עוד דברים מלבד המשקאות האלכוהוליים כגון בר קפה ומתוקים

חברות של בר אירועים, ישרתו את המוזמנים גם במשקאות חמים כגון קפה, תה מסוגים שונים ומי שעומד מאחורי שירותי הבר, ידע כיצד להפעיל את הבר למשקאות החמים בסוף כל אירוע. קפה איכותי יוגש בבר למשקאות החמים וכן קינוחים מיוחדים.

 

חברת שירותי בר מקצועית שיש בה הכול

על מנת שתצליחו באירוע שלכם, כדאי לבחור חברה שמציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת והכוונה היא לאירוע של שירותי בר אקטיבי בר קוקטיילים שמציעה אף בר קפה ומתוקים בסוף האירוע. חברת בר סרוויס מציעה את כל אלה, כאשר היא מביאה עמה בארים מעוצבים, עם כל המשקאות האלכוהוליים האיכותיים, מיצי פירות, שייקים , בר קפה ומתוקים בסוף האירוע, בר אקטיבי, בר פאסיבי וצוות מנצח ומקצועי שירים את האווירה ויעניק שירות מעל לכל תחרות.

 

The post אירוע של שירותי בר אקטיבי בר קוקטיילים appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
שירותי בר אקטיבי לכל סוגי האירועיםhttps://barservice.co.il/2018/09/16/3391/ Sun, 16 Sep 2018 18:25:15 +0000 https://barservice.co.il/?p=3391The post שירותי בר אקטיבי לכל סוגי האירועים appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>
 

שירותי בר אקטיבי-לכל סוג של אירוע

הבר האקטיבי, מוסיף נופך לכל אירוע, אם מדובר על חתונה, בר מצווה שמכיל אלכוהול למבוגרים ובר שיקים פירות לילדים. שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע, מכילים אטרקציות נהדרות שכוללים בין היתר מלצרים בלבוש מיוחד, ליצנים ורקדנים שמגישים כוסות משקה לרוקדים, שיפודי ממתקים, פירות כגון אבטיח או מלון ,ספוגי אלכוהול שניתן לשתות מהם בקשיות ועוד.

ספקי השירות של הבר האקטיבי, מתאימים את סוג הבר לכל אירוע. עיצוב הבר יכול להתאים לכל אירוע. העיצוב מהווה חלק בלתי נפרד מחוויית השירות שהוא מציע. תוכלו לבחור בר מאופק וסולידי, או בר ססגוני למסיבות של צעירים.

 

פתרון מושלם לאירוע משמח- בר אקטיבי

שירותי בר אקטיבי לכל סוג של אירוע,הינו פתרון מושלם לאירוע משמח ובלתי נשכח, אשר ייחרט בזיכרון האורחים שלכם. ניתן למצוא ברים אקטיביים לאירועים שמציעים אף רקדניות מקצועיות שתרקודנה על רחבת הריקודים ותעודדנה את האורחים לשמוח ולרקוד. הרקדניות יסתובבו בין האורחים עם מגשים מלאי קוקטיילים ומשקאות אלכוהוליים וקוקטיילים שונים, לפי בקשת המוזמנים והעדפתם.

ישנם ברים שהם אקטיביים במיוחד, למשל כאשר התנועה אל הבר היא חלשה, הברמנים האקטיביים, יזמו את הפעולות הנדרשות להעלאת האנרגיות באווירה באירוע ויגיעו אל המוזמנים עם מבחר רב של משקאות אלכוהוליים איכותיים שנעשו ע"י הברמנים המקצועיים.

 

בר אקטיבי מהווה את הסמל של התקופה המודרנית והדינאמית

אנו מודעים לעובדה, כי הבר האקטיבי, הינו הסמל של העידן המודרני והדינאמי. השתייה החריפה הפכה לגיטימית מגיל 18 ומעלה ובאולמות או גני אירועים, המלצרים מציעים סוגי משקאות אלכוהוליים מגוונים, החל מהמשקאות הקלאסיים כגון וויסקי, וודקה , קוניאק, יינות ועד לקוקטיילים מיוחדים טרופיים או אקזוטיים. בברים האקטיביים, אין כיסאות בסמוך לבר, אנשים יכולים להגיע לבר, לבקש את המשקה האהוב עליהם ולהמשיך הלאה.

 

בר סרוויס- הבר שיתאים את השירות למוזמנים ולבעלי האירוע

היום, בישראל רווית האירועים הפרטיים והעסקיים, בר אקטיבי הפך למסמר האירוע. זו הסיבה, כי ישנן חברות רבות שמציעות שירותי בר אקטיבי או בר פאסיבי ויש לבחור נכון את החברה, בהתאם לשנות הוותק, למוניטין ולניסיונה העשיר בעיצוב והכנת משקאות אלכוהוליים מכל הסוגים וכן, אטרקציות למיניהם שרק יוסיפו עוד אווירה טובה ואנרגיות גבוהות באירוע. חברת בר סרוויס, הינה אחת החברות המובילות, כאשר בעל החברה הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום מקצועות הבר ומחזיק צוות מיוחד ומקצועי, דינאמי ואדיב, אשר יודע את סודות המקצוע, כאשר כל אירוע שהם נמצאים בו לשרת את המוזמנים הופך לשמחה אמיתית. תוכלו להתייעץ עמנו ולראות אותנו בפעולה כאשר נזמין אתכם לאירוע שבו אנו מגישים את מיטב המשקאות למוזמנים, תוכלו להתרשם מהעיצוב של הבארים שלנו, מבר הקפה והמתוקים בסוף האירוע.

The post שירותי בר אקטיבי לכל סוגי האירועים appeared first on בר סרוויס - כל שרותי הבר במקום אחד.

]]>